Meyle comfort 77Ah

Autobaterie MEYLE comfort je skvělá, bezúdržbová baterie střední třídy, určena pro všechna zákazníky kteří hledají to nejlepší v poměru cena/výkon. 

Skladem (5 ks)
Kód: 15164
Značka: Meybat
2 190 Kč / ks
Kategorie: Osobní vozidla bez systému start-stop.
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 19 kg
? Ah: 77
Kapacita v Ah 77 Ah
Startovací proud     740 A
Délka (v mm) 278 mm
Šířka (v mm) 177 mm
Výška (v mm) 190 mm

 

• VYŠŠÍ STARTOVACÍ PROUD MEYLE jehož základem je efektivní využití prostoru uvnitř článku, tedy dostatečný počet desek. Zvláštní důraz však musí být kladen na kvalitní konstrukci zejména kladných desek.

• VYŠŠÍ KAPACITA A ŽIVOTNOST trumfem baterií Meyle je správná formulace pasty a vyspělá technologie formace ve vodní lázni. Na deskách vytvoří velmi stabilní strukturu aktivní hmoty, pevně usazenou v olověné mřížce. Degradace baterie i během náročného provozu je pak významně omezena.

• BEZPEČNOST MEYLE zajišťují ochranné prvky, nejvyššího standardu: antidetonační pojistky a speciální víko s labyrintem pro zpětnou kondenzaci vody i zabránění úniku kyseliny i v případě převrácení baterie.

• KVALITA A PROVEDENÍ je výsledkem vyspělého řízení výroby. Proces je pod kontrolou hned od počátku, neboť výrobní závod disponuje vlastními kovohutěmi i laboratořemi k ověření kvality všech vstupních surovin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu