Green Cell LiFePO4 Green Cell 12V 12.8V 10Ah

kapacita 10Ah
napětí 12V
Typ buněk Válcový
záruka 24 měsíců
výrobce Green Cell
rozměry 151x65x95mm
závaží 1,26kg
typ LiFePO4
pracovní teplota z -10°C až 55°C
Můžeme doručit do:
3.4.2023
Možnosti doručení
do 5 dnů (3 ks)
Kód: 15708
Značka: Green Cell
2 490 Kč / ks
Kategorie: Green Cell
Záruka: 2 roky
 • Lithium-železo-fosfátová baterie se vyznačuje výjimečnou životností, účinností proudu a rychlostí nabíjení. Je to také odolnější a lehčí alternativa k olověným akumulátorům.
 • Baterie LiFePO4 si zachovají více než 80% své kapacity i po 2 000 nabíjecích cyklech , což zaručuje více než 7 let provozu. Díky nízkému samovybíjení bude baterie plně funkční i po jednom roce nepoužívání.
 • Díky vysoké odolnosti, odolnosti, odolnosti proti vodě / prachu IP54 , nízké hmotnosti a proudových parametrů jsou baterie používány k napájení obytných automobilů, lodí a fotovoltaiky a zásobují domy pomocí solárních panelů energií.
 • Nanofosfátové baterie jsou vybaveny systémem správy baterií BMS , který řídí nejen nabíjení a vybíjení baterie, ale také teplotu, zajišťuje bezpečnost a prodlužuje životnost na maximum.
 • Baterie LiFePO4 s integrovanou BMS řídící jednotkou nezle spojovat do série! - Může dojít k poškození BMS jednotky a baterie.

  K nabíjení LiFePO4 baterií doporučujeme nabíječky k tomu určené! Použití nabíječek pro olověné baterie nebo AGM se nedoporučuje.

  Bezpečné nabíjecí napětí pro 12V LiFePO4 baterii je pak 14,4 až 14,6V.
  Lithiovou baterii zničíte přebíjením, přebitá baterie se nafoukne a je dále nepoužitelná. Přebíjení znamená použití vyššího nabíjecího napětí, než je maximální povolené, nebo udržování nabíjecího napětí na již nabité baterii.

  Většina běžných nabíječek pro olověné akumulátory používá na závěr nabíjení tzv. „floating voltage“, neboli udržovací napětí. Tento režim u olověných akumulátorů podporuje plné nabití, omezuje samovybíjení, zabraňuje sulfataci a ztrátě kapacity akumulátoru.

  Udržování nabíjecího napětí na LiFePO4 baterii způsobuje stejně jako přebíjení poškození baterie. Na nabité lithiové baterii může být udržováno snížené nabíjecí napětí, které je obvykle 3,4 V na článek. Při tomto napětí není nabíjen ani vybíjen. Na LiFePO4 baterii o jmenovitém napětí 12V je možné udržovat snížené napětí „relaxing voltage“ 13,6V.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: