Meyle Standard 140Ah, 12V, 950A

Kapacita v Ah 140 Ah
Startovací proud v A 950 A
Délka (v mm) 513 mm
Šířka (v mm) 189 mm
Výška (v mm) 220 mm

 

Autobaterie MEYLE STD je komfortní, bezúdržbová baterie střední třídy, určena pro všechny zákazníky kteří hledají to nejlepší v poměru cena/výkon. 

Skladem (2 ks)
Kód: 17287
Značka: Meybat
3 290 Kč / ks
Kategorie: Osobní vozidla bez systému start-stop.
Záruka: 3 roky
? Ah: 140
Meyle Standard 140Ah, 12V, 950A
Novinka

• VYŠŠÍ STARTOVACÍ PROUD MEYLE jehož základem je efektivní využití prostoru uvnitř článku, tedy dostatečný počet desek. Zvláštní důraz však musí být kladen na kvalitní konstrukci zejména kladných desek.

• VYŠŠÍ KAPACITA A ŽIVOTNOST trumfem baterií Meyle je správná formulace pasty a vyspělá technologie formace ve vodní lázni. Na deskách vytvoří velmi stabilní strukturu aktivní hmoty, pevně usazenou v olověné mřížce. Degradace baterie i během náročného provozu je pak významně omezena.

• BEZPEČNOST MEYLE zajišťují ochranné prvky, nejvyššího standardu: antidetonační pojistky a speciální víko s labyrintem pro zpětnou kondenzaci vody i zabránění úniku kyseliny i v případě převrácení baterie.

• KVALITA A PROVEDENÍ je výsledkem vyspělého řízení výroby. Proces je pod kontrolou hned od počátku, neboť výrobní závod disponuje vlastními kovohutěmi i laboratořemi k ověření kvality všech vstupních surovin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu