Autobaterie BAUER Carbon EFB ASIA 70Ah 12V 630A

Autobaterie pro vozidla se systémem start-stop.

Výrobce BAUER
Kapacita baterie (Ah) 70 Ah
Napětí (V) 12 V
Startovací proud 630 A
Délka (mm) 261 mm
Šířka (mm) 175 mm
Výška (mm) 220 mm
Polarita levá
Technologie EFB
Skladem (8 ks)
Kód: 17415
Značka: Bauer
2 560 Kč / ks 2 116 Kč bez DPH
Kategorie: Autobaterie Bauer EFB
Záruka: 2 roky
? Ah: 70

BAUER Carbon Start-stop EFB Nejnovější řada bezúdržbových autobaterií BAUER pro osobní vozy se systémem START-STOP. Je možné je použít i pro vozy bez START-STOP.

Autobaterie jsou vyrobeny technologií EFB. Zaplavené autobaterie se speciálním separátorem z polyesterových vláken, které vážou aktivní hmotu desek a se silnějšími deskami elektrod vyrobených technologí 3Dx. Vykazují bezchybný provoz, dlouhou životnost a vynikající charakteristiky nabíjecího a vybíjecího cyklu.

Výhody:

 

  1. Prodloužená životnost Autobaterie vykazují nízkou úroveň sulfatace v případě provozu ve stavu částečného nabití. Výsledkem je zvýšení počtu životních cyklů.
  2. Zvýšená odolnost vůči cyklickému zatížení tedy častému vybíjení při nastartování a dobíjení při jízdě oproti klasickým kyselinovým autobateriím.
  3. Inovativní technologie olovo-uhlík (Lead Carbon) pro zlepšení nabíjecích charakteristik. Skvěle akceptuje energii při dobíjení. Dosahuje výborných charakteristik nabíjecího/vybíjecího cyklu (nižší nabíjecí napětí, vyšší účinnost).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu