Trakční baterie EXIDE EQUIPMENT GEL 40Ah, 12V, ES450

model Exide: EQUIPMENT GEL
krátký kód: ES 450
kapacita C20 (Ah): 40
napětí (V): 12
nádoba: LB1
délka (mm): 210
šířka (mm): 175
výška (mm): 175
polarita: 0, (PLUS) pól vpravo
Typ kontaktu: plochý (19)
speciální vlastnosti: technologie plného GELU
připraven k použití: ANO
Skladem (3 ks)
Kód: 15467
Značka: EXIDE
3 470 Kč / ks 2 868 Kč bez DPH
Kategorie: Exide Equipment GEL
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 14 kg
? Ah: 40

Baterie Exide Equipment GEL je skvělou volbou pro nejlépe vybavené obytné přívěsy a karavany, které potřebují spolehlivé a výkonné napájení. Jejich konstrukce zajišťuje vysokou míru flexibility instalace, úsporu místa, výhody pro obsluhu a robustnost. Tyto baterie jsou vyráběny na bázi gelové technologie s elektrolytem ve formě gelu, slitinou Ca/Ca a VRLA ventily.

Baterie Exide Equipment GEL nabízejí široké možnosti použití. Jsou ideální pro napájení elektrického vybavení obytných přívěsů, jako jsou osvětlení, chladničky, ventilátory, televize, rádia a další spotřebiče. Taktéž jsou vhodné pro solární a alternativní energetické systémy, kde mohou uchovávat energii získanou ze solárních panelů nebo jiných obnovitelných zdrojů energie. To umožňuje nezávislý provoz a využití čisté energie.

Baterie Exide Equipment GEL jsou také skvělou volbou pro kempování a outdoorové aktivity. Poskytují spolehlivou energii pro osvětlení, grily, elektrické nářadí, nabíječky a další zařízení. Díky robustnosti jsou odolné vůči vibracím, náklonu, vylití a únikům, což je dělá ideálními pro použití v náročných podmínkách.

Pro ty, kteří potřebují mobilní kancelář na kolech, jsou baterie Exide Equipment GEL perfektní volbou. Poskytují dostatek energie pro provoz notebooků, tiskáren, telefonních a internetových připojení. Díky vysoké flexibilitě instalace a bezúdržbovému provozu jsou skvělým řešením pro práci na cestách.

Námořní a vodní aplikace také mohou využívat výhod baterií Exide Equipment GEL. Tyto baterie mohou být použity pro napájení navigačních systémů, osvětlení, elektrických motorů, zábavní elektroniky a dalších zařízení na lodích, člunech a jachtách.

S výkonem pokrývajícím rozmezí od 290 do 2400 Wh, baterie Exide Equipment GEL jsou spolehlivým a výkonným zdrojem energie pro nejmodernější a nejnáročnější rekreační vozy. Bez ohledu na to, zda se jedná o obytný přívěs, karavan, solární systém, mobilní kancelář nebo vodní aplikace, tyto baterie poskytují spolehlivou a výkonnou dodávku energie pro vaše dobrodružství a volný čas.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
Autobattery.cz na Firmy.cz