Motobatt MB130-12

Značka MOTOBATT
Napětí 12 voltů
Technika AGM
Kapacita (C10) 120 Ah
Kapacita (C20) 128 Ah
Délka 330 mm
Šířka 171 mm
Výška včetně nástavce 216 mm
Skladem (5 ks)
Kód: 17482
Značka: Motobatt
7 300 Kč / ks 6 033 Kč bez DPH
Kategorie: Motobatt
Záruka: 2 roky
? Ah: 130
Motobatt MB130 12
Novinka

Baterie MB130-12 Motobatt Deep Cycle and Mobility AGM

Baterie Motobatt byly založeny v USA v roce 2008. Od té doby se značka Motobatt stala světově známou pro baterie Premium Powersports, nabíječky baterií a příslušenství, ale nejslavnější jsou díky inovativnímu designu se 4 svorkami pro snadnou instalaci. Revoluční myšlenka minimálních modelů baterií pro pokrytí stovek čísel dílů s použitím konstrukce se 4 svorkami a distančních vložek baterií. Motobatt se svou řadou baterií Mobility a Deep Cycle také vychází vstříc dalším trhům.

Baterie AGM s hlubokým cyklem a mobilitou

Nejvyšší kvalita olověných desek o čistotě 99,99 % a konstrukce Absorbed Glass Matt (AGM). Konstrukce Heavy Duty a vysoká životnost. Motobatt SLA jsou vyráběny pro použití v přívěsech, počítačových UPS, poplašných systémech, solární energii, RV, karavanech, dvoubateriových systémech, podavačích, generátorech, nouzovém osvětlení, mobilitě, golfu a mnoha dalších!

Baterie Motobatt s hlubokým cyklem poskytují největší kapacitu ampérhodin na velikost pouzdra v dnešním průmyslu. Konstrukce bezúdržbového ventilu AGM (VLRA). Lze je nabíjet bez nebezpečí rozlití a silného plynování, díky čemuž jsou tyto baterie ideální pro vnitřní nabíjení a použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
Autobattery.cz na Firmy.cz