Motobatt MB130-12

Značka MOTOBATT
Napětí 12 voltů
Technika AGM
Kapacita (C10) 120 Ah
Kapacita (C20) 128 Ah
Délka 330 mm
Šířka 171 mm
Výška včetně nástavce 216 mm
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 17482
7 300 Kč / ks 6 033 Kč bez DPH
Motobatt MB130-12

Baterie MB130-12 Motobatt Deep Cycle and Mobility AGM

Baterie Motobatt byly založeny v USA v roce 2008. Od té doby se značka Motobatt stala světově známou pro baterie Premium Powersports, nabíječky baterií a příslušenství, ale nejslavnější jsou díky inovativnímu designu se 4 svorkami pro snadnou instalaci. Revoluční myšlenka minimálních modelů baterií pro pokrytí stovek čísel dílů s použitím konstrukce se 4 svorkami a distančních vložek baterií. Motobatt se svou řadou baterií Mobility a Deep Cycle také vychází vstříc dalším trhům.

Baterie AGM s hlubokým cyklem a mobilitou

Nejvyšší kvalita olověných desek o čistotě 99,99 % a konstrukce Absorbed Glass Matt (AGM). Konstrukce Heavy Duty a vysoká životnost. Motobatt SLA jsou vyráběny pro použití v přívěsech, počítačových UPS, poplašných systémech, solární energii, RV, karavanech, dvoubateriových systémech, podavačích, generátorech, nouzovém osvětlení, mobilitě, golfu a mnoha dalších!

Baterie Motobatt s hlubokým cyklem poskytují největší kapacitu ampérhodin na velikost pouzdra v dnešním průmyslu. Konstrukce bezúdržbového ventilu AGM (VLRA). Lze je nabíjet bez nebezpečí rozlití a silného plynování, díky čemuž jsou tyto baterie ideální pro vnitřní nabíjení a použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Motobatt
Záruka: 2 roky
? Ah: 130

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: