Banner Starting Bull 544 09, 44Ah, 12V ( 54409 )

Autobaterie pro vozidla bez systému start-stop.

krátký kód: 544 09
kapacita Ah/20hod: 44
napětí (V): 12
startovací proud (A) EN: 360
délka (mm): 210
šířka (mm): 175
výška (mm): 175
hmotnost nalité baterie (kg): 11
polarita: 0, (PLUS) pól vpravo
pól: 1, (plus průměr 19,5, mínus průměr 17,9)
typ uchycení: B13 - spodní patka
typ: bezúdržbový
speciální vlastnosti: technologie čistý vápník
připraven k použití: ano
Skladem (12 ks)
Kód: 209
Značka: Banner
1 280 Kč / ks 1 058 Kč bez DPH
Kategorie: Starting bull
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12 kg
? Ah: 44

 

Cenově výhodná, odolná, osvědčená a celkově optimalizovaná – to je autobaterie Banner Starting Bull 544 09. Tato naprosto bezúdržbová baterie vyniká svou špičkovou výbavou a výkonem a představuje ideální volbu pro spolehlivé napájení vašeho vozidla.

• Navržena speciálně pro osobní vozy s nízkým počtem přídavných spotřebičů a elektroniky, které vyžadují spolehlivé a stabilní napájení • Naprosto bezúdržbová díky moderní technologii legování na bázi vápníku, která eliminuje potřebu pravidelné údržby a doplňování elektrolytu • Spolehlivá 4komorová ochrana proti vytečení zajišťuje maximální bezpečnost a dlouhou životnost baterie • Centrální odplyňování a integrované pojistky proti zpětnému zášlehnutí přispívají k vyšší bezpečnosti při manipulaci s baterií • Spolehlivé chování při studeném startu i v extrémních povětrnostních podmínkách, což zajišťuje spolehlivý start vašeho vozidla i v náročných situacích • Optimální poměr cena vs. výkon, který vám poskytuje skvělou hodnotu za váš investovaný peníz

Zvolte autobaterii Banner Starting Bull 544 09 a užijte si spolehlivý výkon, odolnost a dlouhou životnost, které vám poskytne. S touto baterií budete mít jistotu spolehlivého napájení pro každou jízdu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu