Banner Starting Bull 560 09, 60Ah, 12V ( 56009 )

Autobaterie pro vozidla bez systému start-stop.

  kapacita Ah 60 Ah
  napětí [V] 12 V
  startovací proud [A] 480 A
  délka [mm] 241
  šířka [mm] 175
  výška [mm] 175
  umístění kontaktů 0, (PLUS) pól vpravo
  typ kontaktů 1, (plus průměr 19,5, mínus průměr 17,9)
  typ baterie bezúdržbový
  typ uchycení B13
  vlastnosti technologie čistého vápníku
  připravena k použití ano
Skladem (8 ks)
Kód: 92
Značka: Banner
1 795 Kč / ks 1 483 Kč bez DPH
Kategorie: Starting bull
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 15 kg
? Ah: 60

Banner Starting Bull je kategorie autobaterií vyráběných společností Banner, která je renomovaným výrobcem akumulátorů pro motorová vozidla. Tyto autobaterie jsou navrženy s důrazem na vysoký výkon, spolehlivost a odolnost, aby zajistily spolehlivé startování motorů různých typů vozidel.

Hlavní charakteristiky a vlastnosti kategorie Autobaterie Banner Starting Bull zahrnují:

  1. Výkon a spolehlivost: Autobaterie Banner Starting Bull poskytují dostatečnou energii pro spolehlivé startování motorů, i za náročných podmínek. Jsou schopny vydat potřebný proud a napětí pro rychlé a efektivní startování.

  2. Odolnost vůči vibracím: Tyto autobaterie jsou konstruovány tak, aby odolávaly vibracím a otřesům, kterým jsou vozidla vystavena během jízdy. Tím se zajišťuje jejich spolehlivost a dlouhá životnost i při nepříznivých podmínkách na silnici.

  3. Technologie prodloužené životnosti: Banner Starting Bull využívají pokročilé technologie, které pomáhají prodloužit životnost baterie. Patří sem například speciální konstrukce a materiály, které snižují korozi a samovybíjení baterie.

  4. Široká škála velikostí a kapacit: Autobaterie Banner Starting Bull jsou k dispozici v různých velikostech a kapacitách, aby vyhověly potřebám různých typů vozidel. Uživatelé si tak mohou vybrat baterii, která odpovídá konkrétním technickým požadavkům jejich vozidla.

  5. Snadná údržba: I přes absenci integrovaných ukazatelů stavu nabití mají autobaterie Banner Starting Bull jednoduchou údržbu. Uživatelé mohou pomocí externího zařízení, například voltmetru, sledovat stav nabití baterie a provádět případné údržbové činnosti.

  6. Ekologický přístup: Společnost Banner dbá na ekologický přístup k výrobě svých akumulátorů. Autobaterie Starting Bull splňují přísné environmentální normy a předpisy, a snižují tak svůj dopad na životní prostředí.

Autobaterie Banner Starting Bull jsou tak ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivou, výkonnou a odolnou baterii pro své vozidlo. S jejich pokročilými technologiemi a širokou škálou možností si uživatelé mohou vybrat baterii přesně podle svých  potřeb a požadavků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
Autobattery.cz na Firmy.cz