Trakční baterie Exide Equipment GEL 12V, 120Ah, ES1350

model Exide: EQUIPMENT GEL
krátký kód: ES 1350
kapacita C20 (Ah): 120
napětí (V): 12
nádoba: D04
délka (mm): 513
šířka (mm): 189
výška (mm): 223
polarita: 3, Oba póly vlevo
Typ kontaktu: 1, (plus průměr 19,5, mínus průměr 17,9)
speciální vlastnosti: technologie plného GELU
připraven k použití: ANO
Skladem (3 ks)
Kód: 15488
Značka: EXIDE
7 690 Kč / ks 6 355 Kč bez DPH
Kategorie: Exide Equipment GEL
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 40 kg
? Ah: 120

Trakční baterie Exide Equipment GEL 12V, 120Ah, ES1350 je vysoce výkonnou baterií navrženou pro nejlépe vybavené obytné přívěsy a karavany, které potřebují spolehlivé a silné napájení. Jejich konstrukce zaručuje vysokou flexibilitu instalace, úsporu místa, výhody pro obsluhu a robustnost. Tyto baterie jsou vyráběny na bázi gelové technologie s elektrolytem ve formě gelu, slitinou Ca/Ca a VRLA ventily řízenými ventilem.

Díky vysoké flexibilitě instalace může být tato baterie umístěna jak v kabině vozidla, tak i v poloze na bok, což umožňuje až 30% úsporu místa. Tato vlastnost je zvláště cenná v omezeném prostoru obytných přívěsů a karavanů.

Bezúdržbový provoz je další výhodou této baterie. Je absolutně bezúdržbová a vhodná pro dlouhé období mimo provoz, jako je sezónní skladování. Nemusíte se starat o doplňování elektrolytu ani kontrolu stavu baterie. Baterie je připravena k použití a spolehlivě poskytuje energii, když ji nejvíce potřebujete.

Robustnost baterie Exide Equipment GEL 12V, 120Ah, ES1350 zajišťuje její odolnost vůči vibracím, náklonu, vylití a únikům. Byla navržena tak, aby odolávala náročným podmínkám cestování a rekreace, jako je jízda po nerovném terénu nebo překážky na cestě.

Tato baterie je skvělou volbou pro nejmodernější a nejnáročnější rekreační vozy. Její výkon pokrývá rozsah od 290 do 2400 Wh, což zajišťuje dostatečnou dodávku energie pro vaše zařízení a aktivity během cestování.

Trakční baterie Exide Equipment GEL 12V, 120Ah, ES1350 nabízí široké možnosti použití. Je ideální pro napájení elektrického vybavení obytných přívěsů, solární a alternativní energetiku, campingové a outdoorové aktivity, mobilní kanceláře na kolech a také pro námořní a vodní aplikace.

S touto baterií můžete si užít své dobrodružství a volný čas s jistotou spolehlivé a výkonné dodávky energie. S vysokou flexibilitou instalace, bezúdržbovým provozem, robustností a využitím gelové technologie je tato baterie skvělým partnerem pro vaše rekreační vozidlo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu