Trakční baterie Exide Equipment GEL 12V, 80Ah ES900

model Exide: EQUIPMENT GEL
krátký kód: ES 900
kapacita C20 (Ah): 80
napětí (V): 12
nádoba: L05
délka (mm): 350
šířka (mm): 175
výška (mm): 190
polarita: 0, (PLUS) pól vpravo
Typ kontaktu: 1, (plus průměr 19,5, mínus průměr 17,9)
speciální vlastnosti: technologie plného GELU
připraven k použití: ANO
Skladem (4 ks)
Kód: 15476
Značka: EXIDE
5 250 Kč / ks 4 339 Kč bez DPH
Kategorie: Exide Equipment GEL
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 26 kg
? Ah: 80

Trakční baterie Exide Equipment GEL 12V, 80Ah ES900 je skvělou volbou pro nejlépe vybavené obytné přívěsy a karavany, které potřebují spolehlivé a výkonné napájení. Její konstrukce zajišťuje vysokou míru flexibility instalace, úsporu místa, výhody pro obsluhu a robustnost. Tato baterie je vyráběna na bázi gelové technologie s elektrolytem ve formě gelu, slitinou Ca/Ca a VRLA ventily.

Baterie Exide Equipment GEL 12V, 80Ah ES900 nabízí široké možnosti použití. Je ideální pro napájení elektrického vybavení obytných přívěsů, jako jsou osvětlení, chladničky, ventilátory, televize, rádia a další spotřebiče. Díky své výkonnosti a kapacitě dokáže spolehlivě napájet všechna potřebná zařízení během vašich cest a pobytů.

Tato baterie je také vhodná pro solární a alternativní energetické systémy. Může být použita pro uchovávání energie získané ze solárních panelů nebo jiných obnovitelných zdrojů energie. To vám umožňuje využívat čistou a nezávislou energii, aniž byste byli závislí na externích zdrojích.

Pokud se rádi vydáváte na kempování a outdoorové aktivity, baterie Exide Equipment GEL 12V, 80Ah ES900 vám poskytne spolehlivou energii pro osvětlení, grily, elektrické nářadí, nabíječky a další vybavení. Její robustnost zajišťuje, že baterie zvládne náročné podmínky a je odolná vůči vibracím, náklonu, vylití a únikům.

Pro ty, kteří potřebují mobilní kancelář na kolech, je baterie Exide Equipment GEL 12V, 80Ah ES900 ideální volbou. Poskytuje dostatek energie pro provoz notebooků, tiskáren, telefonních a internetových připojení. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, můžete využívat elektroniku a pracovat efektivně.

Námořní a vodní aplikace rovněž mohou využít výhod této baterie. Baterie Exide Equipment GEL 12V, 80Ah ES900 může být použita pro napájení navigačních systémů, osvětlení, elektrických motorů, zábavní elektroniky a dalšího vybavení na lodích, člunech a jachtách.

S výkonem 80Ah a kapacitou 12V, baterie Exide Equipment GEL 12V, 80Ah ES900 je spolehlivým a výkonným zdrojem energie pro nejmodernější a nejnáročnější rekreační vozy. Bez ohledu na to, zda se jedná o obytný přívěs, karavan, solární systém, mobilní kancelář nebo vodní aplikaci, tato baterie poskytuje spolehlivou a výkonnou dodávku energie pro vaše dobrodružství a volný čas.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
Autobattery.cz na Firmy.cz