Trakční baterie Exide Equipment GEL 12V, 80Ah ES900

Model EQUIPMENT GEL
Krátký kód ES 900
Kapacita C20 (Ah) 80
Napětí (V) 12
Nádoba L05
Délka (mm) 350
Šířka (mm) 175
Výška (mm) 190
Polarita 0 (PLUS pól vpravo)
Typ kontaktu 1 (plus průměr 19,5, mínus průměr 17,9)
Speciální vlastnosti Technologie plného GELU
Připraven k použití ANO
Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kód: 15476
4 990 Kč / ks 4 124 Kč bez DPH
Trakční baterie Exide Equipment GEL 12V, 80Ah ES900

Trakční baterie Exide Equipment GEL 12V, 80Ah ES900 je skvělou volbou pro nejlépe vybavené obytné přívěsy a karavany, které potřebují spolehlivé a výkonné napájení. Její konstrukce zajišťuje vysokou míru flexibility instalace, úsporu místa, výhody pro obsluhu a robustnost. Tato baterie je vyráběna na bázi gelové technologie s elektrolytem ve formě gelu, slitinou Ca/Ca a VRLA ventily.

Baterie Exide Equipment GEL 12V, 80Ah ES900 nabízí široké možnosti použití. Je ideální pro napájení elektrického vybavení obytných přívěsů, jako jsou osvětlení, chladničky, ventilátory, televize, rádia a další spotřebiče. Díky své výkonnosti a kapacitě dokáže spolehlivě napájet všechna potřebná zařízení během vašich cest a pobytů.

Tato baterie je také vhodná pro solární a alternativní energetické systémy. Může být použita pro uchovávání energie získané ze solárních panelů nebo jiných obnovitelných zdrojů energie. To vám umožňuje využívat čistou a nezávislou energii, aniž byste byli závislí na externích zdrojích.

Pokud se rádi vydáváte na kempování a outdoorové aktivity, baterie Exide Equipment GEL 12V, 80Ah ES900 vám poskytne spolehlivou energii pro osvětlení, grily, elektrické nářadí, nabíječky a další vybavení. Její robustnost zajišťuje, že baterie zvládne náročné podmínky a je odolná vůči vibracím, náklonu, vylití a únikům.

Pro ty, kteří potřebují mobilní kancelář na kolech, je baterie Exide Equipment GEL 12V, 80Ah ES900 ideální volbou. Poskytuje dostatek energie pro provoz notebooků, tiskáren, telefonních a internetových připojení. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, můžete využívat elektroniku a pracovat efektivně.

Námořní a vodní aplikace rovněž mohou využít výhod této baterie. Baterie Exide Equipment GEL 12V, 80Ah ES900 může být použita pro napájení navigačních systémů, osvětlení, elektrických motorů, zábavní elektroniky a dalšího vybavení na lodích, člunech a jachtách.

S výkonem 80Ah a kapacitou 12V, baterie Exide Equipment GEL 12V, 80Ah ES900 je spolehlivým a výkonným zdrojem energie pro nejmodernější a nejnáročnější rekreační vozy. Bez ohledu na to, zda se jedná o obytný přívěs, karavan, solární systém, mobilní kancelář nebo vodní aplikaci, tato baterie poskytuje spolehlivou a výkonnou dodávku energie pro vaše dobrodružství a volný čas.

Doplňkové parametry

Kategorie: Exide Equipment GEL
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 26 kg
? Ah: 80

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: