Banner Starting Bull 530 30, 30Ah, 12V ( 53030 )

Bezúdržbová baterie pro vozidla bez systému start-stop.

krátký kód: 530 30
kapacita Ah/20hod: 30
napětí (V): 12
startovací proud (A) EN: 300
délka (mm): 187
šířka (mm): 128
výška (mm): 165
polarita: 0, (PLUS) pól vpravo
pól: 4, hranaté konektory s očkem (průměr 7mm)
typ uchycení: B00 - bez spodní patky
záruka: 24 měsíců
typ: bezúdržbový
speciální vlastnosti: technologie čistý vápník, 
připraven k použití: ano
Skladem (4 ks)
Kód: 65
Značka: Banner
1 740 Kč / ks 1 438 Kč bez DPH
Kategorie: Starting bull
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg
? Ah: 30

Banner Starting Bull je kategorie autobaterií vyráběných společností Banner, která je renomovaným výrobcem akumulátorů pro motorová vozidla. Tyto autobaterie jsou navrženy s důrazem na vysoký výkon, spolehlivost a odolnost, aby zajistily spolehlivé startování motorů různých typů vozidel.

Hlavní charakteristiky a vlastnosti kategorie Autobaterie Banner Starting Bull zahrnují:

  1. Výkon a spolehlivost: Autobaterie Banner Starting Bull poskytují dostatečnou energii pro spolehlivé startování motorů, i za náročných podmínek. Jsou schopny vydat potřebný proud a napětí pro rychlé a efektivní startování.

  2. Odolnost vůči vibracím: Tyto autobaterie jsou konstruovány tak, aby odolávaly vibracím a otřesům, kterým jsou vozidla vystavena během jízdy. Tím se zajišťuje jejich spolehlivost a dlouhá životnost i při nepříznivých podmínkách na silnici.

  3. Technologie prodloužené životnosti: Banner Starting Bull využívají pokročilé technologie, které pomáhají prodloužit životnost baterie. Patří sem například speciální konstrukce a materiály, které snižují korozi a samovybíjení baterie.

  4. Široká škála velikostí a kapacit: Autobaterie Banner Starting Bull jsou k dispozici v různých velikostech a kapacitách, aby vyhověly potřebám různých typů vozidel. Uživatelé si tak mohou vybrat baterii, která odpovídá konkrétním technickým požadavkům jejich vozidla.

  5. Snadná údržba: I přes absenci integrovaných ukazatelů stavu nabití mají autobaterie Banner Starting Bull jednoduchou údržbu. Uživatelé mohou pomocí externího zařízení, například voltmetru, sledovat stav nabití baterie a provádět případné údržbové činnosti.

  6. Ekologický přístup: Společnost Banner dbá na ekologický přístup k výrobě svých akumulátorů. Autobaterie Starting Bull splňují přísné environmentální normy a předpisy, a snižují tak svůj dopad na životní prostředí.

Autobaterie Banner Starting Bull jsou tak ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivou, výkonnou a odolnou baterii pro své vozidlo. S jejich pokročilými technologiemi a širokou škálou možností si uživatelé mohou vybrat baterii přesně podle svých potřeb a požadavků.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu