Varta blue dynamic 60AH, 12V, D59

Autobaterie pro vozidla bez systému start-stop.

Napětí [V] 12 V
kapacita baterie v Ah 60 Ah
Test za studena dle EN (v A) 540 A
Řazení pólů  0,(+ vpravo)
druh zásuvky 1
Spodní provedení B13
Délka [mm] 242 mm
Šířka [mm] 175 mm
Výška [mm] 175 mm
Skladem (10 ks)
Kód: 11636
Značka: Varta
1 979 Kč / ks 1 636 Kč bez DPH
Kategorie: Varta blue dynamic.
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 13.6 kg
? Ah: 60
560409054 H5 L2 R
Tip

Nabídka výkonných akumulátorů VARTA® BLUE DYNAMIC:

  • Autobaterie VARTA BLUE Dynamic 60 Ah 12 V D59 - rozměry 242x175x175, plus vpravo, spodní uchycení B13
  • Navrženo podle nejvyšších německých norem.
  • Pro všechna auta se standardním vybavením
  • Až o 25 % vyšší startovací síla než Black
  • Patentovaná mřížka PowerFrame® pro spolehlivou startovací energii, rychlé dobíjení a odolnost vůči korozi.
  • Dodává se v 25 modelech s různou kapacitou, CCA a velikostí
  • Recyklovatelná a vyráběná energeticky úsporně
  • Pamatujte: baterie je třeba vždy nahradit ekvivalentní baterií pro splnění potřeb automobilu. Pro lepší výkon přejděte v naší konvenční řadě na VARTA Silver Dynamic nebo VARTA Silver Dynamic AGM.

VARTA® BLUE DYNAMIC je řada akumulátorů navržená podle nejvyšších německých norem, která nabízí spolehlivou a výkonnou energii pro všechna auta se standardním vybavením. S až o 25 % vyšší startovací silou než Black série a patentovanou mřížkou PowerFrame®, která zaručuje spolehlivou startovací energii, rychlé dobíjení a odolnost vůči korozi, jsou tyto akumulátory skvělou volbou pro vaše vozidlo.

VARTA® BLUE DYNAMIC je dostupná v 25 modelech s různou kapacitou, startovacím proudem (CCA) a velikostí, což vám umožní vybrat tu nejvhodnější pro váš automobil. Tato řada je určena pro vozy s konvenčním vybavením, které nepodporují technologii Start-Stop.

Jedním z hlavních přínosů VARTA® BLUE DYNAMIC je její dlouhá životnost v porovnání s konvenčními bateriemi. Díky osvědčené technologii legování stříbrem vám poskytne stabilně vysoký výkon po delší časové úseky. Navíc je tato baterie vyrobená v Evropě v souladu s nejvyššími evropskými standardy pro nejvyšší kvalitu ve své třídě.

S ohledem na vaši bezpečnost je VARTA® BLUE DYNAMIC vybavena ochranou proti zpětnému zážehu a nabízí vyšší bezpečnostní standardy. Rovněž snižuje spotřebu destilované vody a má lepší odolnost proti korozi mřížek, což přispívá k její trvanlivosti i při náročných podmínkách.

Kromě výkonu a spolehlivosti je VARTA® BLUE DYNAMIC také šetrná k životnímu prostředí, díky své recyklovatelné a energeticky úsporné konstrukci. S ohledem na ekologii provádíme také zpětný bezplatný odběr starých, vyřazených nebo nefunkčních baterií.

Za vynikající volbou VARTA® BLUE DYNAMIC stojí i naše dlouholeté zkušenosti a pozice nejprodávanější řady baterií na trhu. Akumulátory VARTA® jsou vyráběny s důrazem na nejvyšší kvalitu a spolehlivost, což potvrzují různá ocenění, která jsme obdrželi.

Pamatujte, že pro dosažení optimálního výkonu je důležité pravidelně kontrolovat stav nabití baterie a provádět preventivní údržbu vozidla. Díky široké škále aplikací můžete využít VARTA® BLUE DYNAMIC pro různé typy vozidel, jako jsou osobní automobily, dodávky a lehké nákladní vozy.

Zvolte spolehlivost, výkon a dlouhou životnost s VARTA® BLUE DYNAMIC – akumulátorem, který poskytuje stabilní výkon až do konce svého životního cyklu. Důvěřujte značce VARTA® a užijte si klidné startování vašeho vozidla i v náročných situacích na silnici!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu